KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577410
nr 1457 7410
Oidentifierad konstnär. 1960/70-tal, ej signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 55x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:05:06
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)